top of page

MÉDIA

Článek na Evropa2.cz

"Česká kapela Dolls In The Factory z Frýdku-Místku, ve které dříve působil i Mirai Navrátil, vydává singl Never Let It Break You Down z loňského EP Phoenix. V pozitivně laděném videoklipu se objevují tváře mnohých přátel a fanoušků"

107322901_3343113775738617_8509794759436863582_n.jpg

Článek na ostravan.cz

"Dolls in the Factory jsou zpátky. Jak známo, frýdecko-místeckou skupinu v roce 2014 opustili původní vokalista Mirai Navrátil a bubeník Šimon Bilý, kteří následně založili formaci Mirai. Zbylí dva kumpáni, a to baskytarista Martin Velička a kytarista Ondřej Pavelka, ovšem na společné hudební ambice nerezignovali. Výsledkem je obměněná sestava a po osmiletém čekání nová nahrávka."

image.png

Článek na playlistmusic.cz

"Frýdeckomístečtí Dolls in the Factory přicházejí se svým dosud nejrockovějším singlem a inovativním 3D animovaným klipem. Zároveň usilovně pracují na nové desce, na níž se producentsky podílejí i členové kapel Mirai či Light & Love."

image.png

Článek na Novinky.cz

"Česká pop-rocková kapela Dolls in the Factory se po delší odmlce vrací s videoklipem. Jeho děj zavádí do malebného prostředí empírového zámku Kačina. Tam se odehrává netradiční příběh o komplikované lásce, která bude stát život. Stop for a Minute je prvním singlem z chystaného EP Phoenix."

dollsinthefactory_20210513_0.png

Článek na rockandpop.eu

"Populární frýdecko-místecká kapela Dolls in the Factory letos slaví desáté výročí vydání desky Statues, kterou nazpíval ještě jejich původní zpěvák Mirai Navrátil. Při té příležitosti se album rozhodli oficiálně vydat na všech streamovacích platformách jako “10th Anniversary edition”. Album vychází s původním zvukem, bude ale navíc jako bonus obsahovat dva živé zvukové záznamy z klubového koncertu z roku 2022."

Více

Recenze na EP Phoenix na Rock&pop

Článek o EP Phoenix na Monstermusic

Rozhovor na Ostravan  

Článek o EP Phoenix na Rock&pop

Článek na Hudebníknihovna

Článek o Stop for a Minute na Musicserver

Článek na Czechblade

Všem recenzentům a webům, které nás zmínily, mockrát děkujeme!

bottom of page